Cenové porovnanie

Hľadáte ľahkú cestu k vysnenej váhe, ktorá neunaví vašu peňaženku? Hovoríte si, koľko asi The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan stojí? Nič netajíme, cenu za naše produkty i osobné poradenstvo budete vedieť vopred. Pridajte sa k nám a poznajte skutočný význam vyváženého a udržateľného životného štýlu.

Investícia do zdravia


Na  trhu sa môžeme stretnúť so širokou ponukou samostatných produktov aj komplexnejších programov určených pre redukciu telesnej hmotnosti. Vaše výsledky nezávisia iba na kvalite kúpených produktov, ale na celkovom stravovaní. Najmä pre dlhodobé výsledky je určujúce vyvážené nastavenie redukčného programu.

 

Celková denná dávka nášho jedla s energetickou hodnotou 800 kcal stojí v programe The 1:1 Diet v priemere iba 9 eur. Čo je však dôležité, naše jedlo je natoľko nutrične vyvážené, že vám bude v priebehu dňa stačiť doporučený počet porcií. A keď predsa dostanete chuť na niečo viac, váš výživový poradca vám pomôže zvoliť zdraviu prospešné potraviny alebo vám odporučí niektorú z našich maškŕt na zahnanie chuti na sladké.


Stále zvažujete možnosti? Pripomeňte si, koľko ušetríte, keď si nebudete kupovať desiatu v bistre na rohu. Alebo koľko vás vlastne stojí obed v reštaurácii. K tomu pripočítajte pravidelné nákupy jedla v obchode. Pozrite sa na jednoduché porovnanie dostupných programov nižšie.