Cenové porovnanie

Hľadáte ľahkú cestu k vysnenej váhe, ktorá neunaví vašu peňaženku? Hovoríte si, koľko asi The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan stojí? Nič netajíme, cenu za naše produkty i osobné poradenstvo budete vedieť vopred. Pridajte sa k nám a poznajte skutočný význam vyváženého a udržateľného životného štýlu.

Investícia do zdravia


Na  trhu sa môžeme stretnúť so širokou ponukou samostatných produktov aj komplexnejších programov určených pre redukciu telesnej hmotnosti. Vaše výsledky nezávisia iba na kvalite kúpených produktov, ale na celkovom stravovaní. Najmä pre dlhodobé výsledky je určujúce vyvážené nastavenie redukčného programu.

 

Celková denná dávka nášho jedla s energetickou hodnotou 800 kcal stojí v programe The 1:1 Diet v priemere iba 9,75 eur. Čo je však dôležité, naše jedlo je natoľko nutrične vyvážené, že vám bude v priebehu dňa stačiť doporučený počet porcií. A keď predsa dostanete chuť na niečo viac, váš výživový poradca vám pomôže zvoliť zdraviu prospešné potraviny alebo vám odporučí niektorú z našich maškŕt na zahnanie chuti na sladké.


Stále zvažujete možnosti? Pripomeňte si, koľko ušetríte, keď si nebudete kupovať desiatu v bistre na rohu. Alebo koľko vás vlastne stojí obed v reštaurácii. K tomu pripočítajte pravidelné nákupy jedla v obchode. Pozrite sa na jednoduché porovnanie dostupných programov nižšie. 

O programe Ako program funguje Podpora od poradcov Cenové porovnanie Preukázaná účinnosť Časté otázky

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR

Máte záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk. Viac info tu!

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Stretnete sa s poradcom
×

Hľadáte Cambridge Weight Plan?

Ste tu správne.

S hrdosťou vám predstavujeme našu novú značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Radi vám predstavíme všetky naše novinky.

Náš osobný výživový poradca vás celým programom prevedie a predstaví vám naše chutné produkty a prepracovaný výživový plán šitý každému na mieru.

#SpoluKilaDolu

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.