Chcem sa stať poradcom The 1:1 Diet

Ako poradcovi programu The 1:1 Diet vám ponúkame nielen fantastické obchodné príležitosti, ale aj ďalšie atraktívne odmeny. Staňte sa súčasťou siete mimoriadne priateľských a motivovaných ľudí, ktorí sa navzájom podporujú na ceste k úspechu.

Prečo sa stať výživovým poradcom
The 1:1 Diet?

V The 1:1 Diet máte hlavné slovo vy!

Hľadáte slobodný a flexibilný systém podnikania s jasnými pravidlami? Buďte svojim vlastným šéfom a majte svoj zárobok pod kontrolou. Môžete si sami stanoviť pracovnú dobu a naplánovať si voľný čas podľa predstáv a potreby. Venujte sa tomu, čo vás baví a kde môžete vidieť výsledky svojej práce. V slobodnom podnikaní môžete zužitkovať svoje ambície a profesijné ciele.

Chci se stát poradcem

Rozvíjajte svoje znalosti s The 1:1 Diet

Podnikanie s nami je skvelá príležitosť pre osobný rast a kariérny rozvoj prostredníctvom nadobúdaných odborných aj medziľudských skúseností nielen vďaka školeniam a komplexnému systému vzdelávania, ale aj vďaka samotnej práci.


Zmeňte životy iných s The 1:1 Diet

Zmeňte život vašim klientom k lepšiemu a pomôžte im nájsť nový, pozitívny vzťah k životnému štýlu. Diéta nie je iba proces, je tiež o získavaní ľudského sebavedomia. Vaša rada môže pomôcť uspieť.


Flexibilita podnikania s The 1:1 Diet

Obrovskou výhodou spolupráce s nami je flexibilita. Stanete sa pánmi svojho času, vy sami si určíte, koľko času chcete venovať práci, rodine a voľnočasovým, a iným záujmom.


Finančné zázemie s The 1:1 Diet

Ďalšou skvelou výhodou spolupráce s nami je atraktívny systém finančného odmeňovania. Máte možnosť získať nielen osobnú províziu, ale aj sponzorskú odmenu za váš tím. Závisí na čase, ktorý sa rozhodnete do svojho podnikania a spolupráce s nami investovať.


5 schopností úspešného poradcu

 • Je komunikatívny a otvorený.
 • Vie pozorne počúvať.
 • Klientovi je vždy oporou.
 • Dokáže si na svojho klienta vyhradiť čas.
 • Je empatický a svojho klienta motivuje.
 • Náš program je cesta, ktorá pomáha meniť životy. S empatiou a vľúdnym, chápavým prístupom je možné dosiahnuť vytýčené ciele. Pokiaľ týmito schopnosťami disponujete, hľadáme práve vás. Práca s The 1:1 Diet vám bude robiť radosť a prinášať zisk. Klienti si vás obľúbia a budú vás doporučovať. Mať vlastnú sieť spokojných klientov je super.


  Vaša cesta k úspechu

  Vaša práca by mala byť zábavná a mala by sa vyplatiť. Vaša vlastná podoba úspechu a cesta k nemu je iba vo vašich rukách. Vy sa rozhodnete, do ktorej kategórie našich poradcov chcete patriť. Ale ruku na srdce! Náš odmeňovací systém a s tým spojená príležitosť vysokého zárobku lákajú ísť do toho naplno. Takto odmeňujeme váš záväzok a váš úspech, pretože chceme, aby ste sa cítili vždy adekvátne podporovaní a odmenení.

  Staň sa poradcom

  Vyplňte krátky formulár ešte dnes

  Poskytnutím svojho e-mailu súhlasíte so zasielaním newsletteru v súlade s našou politikou ochrany osobných údajov.

  Slovami poradcu

  "Nie je nič krajšie, než vidieť ľudí, ako sa mi menia zo dňa na deň priamo pred mojimi očami aj po fyzickej ale aj psychickej stránke a vedieť, že som im zmenou životného štýlu pomohla. "

  Žaneta Huňová

  Slovami poradcu

  "prinášať ľudom do života zmenu v oblasti svojho výzoru, kondície a  zdravého životného štýlu. Pomôcť im zvíťaziť po mnohých rokoch bojov so svojimi zlozvykmi, nad samým sebou mi prináša neskutočnú radosť a uspokojenie."

  Ing. Pavol Mundier

  Slovami poradcu

  "Rozhodnutie, ktoré som vtedy spravila, mi zmenilo  život. A keďže by som rada dopriala túto zmenu aj iným ľuďom, rozhodla som sa stať poradkyňou nášho výživového programu The 1:1 Diet. Veď prinášať pozitívnu zmenu do života iných ľudí je úžasná vec. "

  Alena Mundierová

  Časté otázky

  Nie je podmienkou absolvovať program, ale jedná sa o obrovskú výhodu. So svojimi klientmi môžete zdieľať vlastné skúsenosti.

   

  Mať vlastné podnikanie predstavuje veľa výhod:

  • Ste svojím vlastným pánom.
  • Pracovnú dobu si určujete sami, lepšie teda skĺbite prácu a svoje záľuby alebo čas s rodinou.
  • Termíny a dĺžku dovolenky si stanovujete podľa svojich potrieb.
  • Zarábate toľko, koľko do svojho podnikania investujete času a energie.
  • Pomáhate druhým byť šťastnejšími.

  Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

  Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

  Mám záujem o konzultáciu

  Dohodnite si nezáväznú
  konzultáciu zadarmo

  Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR

  Máte záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk. Viac info tu!

  Nepodarilo sa odoslať formulár.
  1Vyplňte formulár
  2Zavoláme vám
  3Stretnete sa s poradcom
  ×

  Hľadáte Cambridge Weight Plan?

  Ste tu správne.

  S hrdosťou vám predstavujeme našu novú značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

  The 1:1 Diet

  Radi vám predstavíme všetky naše novinky.

  Náš osobný výživový poradca vás celým programom prevedie a predstaví vám naše chutné produkty a prepracovaný výživový plán šitý každému na mieru.

  #SpoluKilaDolu

  Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.