Mgr. Iveta Bušovská

Celý svoj aktívny život sa venujem sebapoznaniu, seba rozvoju a práci na sebe, preto ma vždy zaujímalo ako docieliť posun v akejkoľvek oblasti života. Pochopila som, že ide hlavne o poznanie samého seba a rozvoj svojich silných stránok, aby človek mohol byť v živote šťastný, úspešný a žil zmysluplný život.

Naše telo je našou vizitkou a tak zdravá životospráva a zodpovedný postoj k svojmu telu by mal byť prioritou, ale v dnešnej rýchlej dobe to nie je vôbec jednoduché. Pracovný tlak a problémy, ktoré v živote riešime, nás od tohto cieľa nezriedka odsúvajú. Nemáme na seba čas a našu snahu stravovať sa zdravo často sabotuje aj emočné prejedanie, ktorým zajedáme stres, smútok či vzťahové problémy.

O emocionálne stravovanie ide v prípade, keď používame jedlo ako spôsob riešenia pocitov, namiesto toho, aby sme riešili hlad. A samozrejme pre udržanie zdravého tela je potrebná aj sebadisciplína, ktorá nám často chýba. A toto bol aj môj prípad...

Ako manažérka a lektorka v oblasti vzdelávania dospelých som často cestovala a pri plnení pracovných povinností nebol čas myslieť na jedlo. Ak som si čas predsa našla, išlo väčšinou o nezdravé jedlo. Podarilo sa mi pribrať 12 kg v priebehu niekoľkých mesiacov a keďže som sa aj menej hýbala, nedarilo sa mi vrátiť na pôvodnú hmotnosť. Večer častokrát prišla „žravka“ a ja som zajedla celodenný stres.

V tom čase ma spoločnosť The 1.1 Diet by Cambridge Weight Plan oslovila pre spoluprácu ako odborníčku na priamy predaj a pri príprave novej koncepcie som samozrejme ochutnala niektoré zo širokého portfólia produktov. Rozhodla som sa prejsť programom a veľmi ma potešilo, že výsledky sa skutočne dostavili. Najdôležitejšie však pre mňa bolo, že som nehladovala a cítila som sa plná energie, nakoľko ide o nutrične vyvážené jedlá a z pestrej ponuky je možné vyskladať si vyvážený jedálniček.

Na spoločnosti The 1.1 Diet by CWP sa mi páči najmä jej serióznosť a profesionalita, overený koncept, lekárske štúdie dokumentujúce skutočné výsledky a individuálny prístup ku každému klientovi. Certifikovaní poradcovia majú možnosť zvyšovať svoju odbornosť v oblasti výživy na školeniach organizovaných spoločnosťou, čo zaručuje kvalitu poradenstva.

S firmou The 1:1 Diet spolupracujem už tretí rok a mojou víziou je komunikovať posolstvo zdravého životného štýlu ľuďom na Slovensku a pomôcť tým, ktorí to doteraz sami nezvládli.

Kontaktný formulár

Vyplňte vaše kontaktné údaje a budeme vás kontaktovať.

Nepodarilo sa odoslať formulár.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je postavený na troch základných pilieroch, z ktorých jedným je kontinuálna podpora výživového poradcu. Existuje niekoľko štúdií, ktoré dokazujú, že jedným z faktorov ovplyvňujúcich úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti je odborné vedenie. Klienta takto účinne motivujeme a podporujeme počas celého trvania programu – vďaka zázemiu a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému meraniu zloženia tela na bioimpedančnom prístroji.

 

Ak si vyberáte nového poradcu, je najjednoduchšie použiť oficiálne stránky https://www.one2onediet.sk/poradenska-centra. Tu si nájdete svoju lokalitu a konkrétneho poradcu vyberiete podľa osobných sympatií či jeho referencií.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.