Aktuality

4 najčastejšie chyby v snahe o zmenu životného štýlu

Zmena každodenných návykov vrátane cvičenia a stravovania sa počas pandémie stala jednou z hlavných tém. Zatiaľ čo mnoho ľudí stále bojuje so zvýšenou hmotnosťou, niektorí využili čas na to, aby sa viac zamerali na seba a svoje zdravie. Ako to urobiť, aby ste takisto dosiahli takýto výsledok?
Títo ľudia zmenili svoje stravovacie návyky, zaviedli do svojho života nový druh cvičenia a v dôsledku toho sú teraz v najlepšej kondícii, v akej boli za mnoho rokov. Vyhli sa 4 najčastejším chybám. Poďte sa na ne pozrieť s nami.

1. Nový rok, nový život?

Veľa ľudí vyčkáva so zmenou tak, aby sa spojila s nejakým významným dátumom. Zvyčajne je to začiatok nového roka, narodeniny, výročie, po pôrode, atď. Štúdie však ukazujú, že radikálne zmeny životného štýlu s fixáciou na konkrétny dátum neprinášajú požadované výsledky a čoskoro sa všetko vráti do starých koľají. Ak cítite potrebu zmeniť svoj život, nečakajte na dátum, ale urobte to teraz. 


2. Slepé dodržiavanie rád na internete

Internet je plný "osvedčených metód" a "osvedčených postupov". Telo každého človeka je však úplne iné, takže určitá kombinácia stravy a cvičenia bude mať pre vás a vášho priateľa iný výsledok. Predtým, ako sa pustíte do radikálnych zmien v strave, vyhľadajte pomoc výživového poradcu. Môžete si tak ušetriť mesiace trápenia s nevhodnou stravou, kde najprv zbytočne hladujete a potom skončíte späť na svojej váhe.


3. „Zvládnem to sám"

Požiadať o pomoc nie je slabosť, ale odvážny čin. Ak sa zdôveríte svojmu partnerovi, priateľovi, rodine a poviete im o svojich cieľoch, určite v tom neskončíte sami. S podporou blízkych ľudí okolo vás a s pomocou výživového poradcu sa vždy nájde niekto, kto vám bude držať palce, kto na vás bude dohliadať a kto vás bude poháňať vpred.


4. Cieľ bez plánu je len želaním

Bezhlavo sa do niečoho ponoriť, to je skvelý začiatok. Bez plánu to však nebude fungovať. Mať plán znamená zostať sústredený a nezabudnúť na svoj cieľ. V programe The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan venujeme maximálnu pozornosť prípravnej fáze. Budete presne vedieť, aké zmeny na vás čakajú a ako prebiehajú jednotlivé stretnutia s vaším poradcom. A ak náhodou na tejto ceste zakopnete, vďaka plánu sa budete vedieť vrátiť. Váš poradca vám pomáha udržiavať pozitívne myslenie pre vašu zdravšiu budúcnosť.
 
Veríme, že tieto 4 tipy vám pomôžu získať chuť a odhodlanie urobiť dnes prvú zmenu. Nie je čo stratiť, pretože za prvú konzultáciu nedáte nič. Môžete tiež vyskúšať našu BMI kalkulačku, ktorá vám povie, ako ste na tom :).

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.