Cenové porovnanie

Hľadáte ľahkú cestu k vysnenej váhe, ktorá neunaví vašu peňaženku? Hovoríte si, koľko asi The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan stojí? Nič netajíme, cenu za naše produkty i osobné poradenstvo budete vedieť vopred. Pridajte sa k nám a poznajte skutočný význam vyváženého a udržateľného životného štýlu.

Investícia do zdravia


Na  trhu sa môžeme stretnúť so širokou ponukou samostatných produktov aj komplexnejších programov určených pre redukciu telesnej hmotnosti. Vaše výsledky nezávisia iba na kvalite kúpených produktov, ale na celkovom stravovaní. Najmä pre dlhodobé výsledky je určujúce vyvážené nastavenie redukčného programu.

 

Celková denná dávka nášho jedla s energetickou hodnotou 800 - 1000 kcal stojí v programe The 1:1 Diet v priemere iba 10,50 eur. Čo je však dôležité, naše jedlo je natoľko nutrične vyvážené, že vám bude v priebehu dňa stačiť doporučený počet porcií. A keď predsa dostanete chuť na niečo viac, váš výživový poradca vám pomôže zvoliť zdraviu prospešné potraviny alebo vám odporučí niektorú z našich maškŕt na zahnanie chuti na sladké.


Stále zvažujete možnosti? Pripomeňte si, koľko ušetríte, keď si nebudete kupovať desiatu v bistre na rohu. Alebo koľko vás vlastne stojí obed v reštaurácii. K tomu pripočítajte pravidelné nákupy jedla v obchode. Pozrite sa na jednoduché porovnanie dostupných programov nižšie. 

 

Každá porcia nášho jedla je poctivá a starostlivo vyvážená. Pokiaľ vymeníte svoj bežný jedálniček za individuálny plán od výživového poradcu, bude vaša cesta za vysnenou postavou omnoho ľahšia. Sýte, zdravé a chutné jedlo budete mať vždy po ruke, ušetríte čas  prípravy receptov a nebudete sa trápiť hladom.

  • Kľúčom k úspechu je odborné vedenie. Naši poradcovia majú know-how a skúsenosti.
  • Naše produkty vám pomáhajú nájsť cestu k zdravšiemu stravovaniu.
  • Výživová hodnota každého produktu je vďaka optimálnemu zloženiu a gramáži tak vyvážená, že v priebehu dňa nepocítite hlad a zjete len potrebné množstvo jedla.
  • Pri postupe jednotlivými Krokmi The 1:1 Diet sa učíte vyberať si vhodné potraviny.
  • Cieľom programu je, aby ste sa stali výživovými poradcami sami sebe.
  • Keby ste na svojej ceste predsa náhodou zakopli, sme tu stále pre vás

 

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.