Poradca The 1:1 Diet ako podpora

Každý z našich poradcov si programom The 1:1 Diet sám prešiel a vie, aké to je, keď človek bojuje s váhou. Osobná skúsenosť je to najcennejšie, čo s vami môže zdieľať. Naučíte sa lepšie stravovať a dlhodobo si udržať zdravý životný štýl. Získajte parťáka na svojej ceste za vysnenou postavou.

Podpora od poradců

1. Hlavné slovo máte vy

Začíname! Cieľom prvého stretnutia s poradcom The 1:1 Diet je vzájomné predstavenie sa. Budete hovoriť o tom, čo vás priviedlo, aká je vaša motivácia a po akom výsledku túžite. Váš osobný výživový poradca vám bude pozorne načúvať a bude vám k dispozícii.

2. Váženie a meranie

Nejde iba o kilogramy, ale tiež o centimetre, percentá a váš celkový stav. Osobný výživový poradca vás zváži, zmeria obvod pásu a bokov a tiež si zistí na bioimpedančnom prístroji presné zloženie vášho tela. Program nastaví tak, aby vám vyhovoval. Spoločne budete sledovať zmeny v priebehu programu The 1:1 Diet a pri každom ďalšom stretnutí sa budete radovať z úspechov.

3. Odborné posúdenie programu

Sme stopercentní profesionáli. Pre rozhodnutie o zaradení do programu potrebuje váš poradca poznať i vašu fyzickú kondíciu, prekonané choroby, operácie, alergie. Hanba nie je na mieste – každá informácia je dôležitá a pomáha poradcovi vyhodnotiť, či je pre vás program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vhodný. Buďte bez obáv, zakladáme si na diskrétnom prístupe.

4. Vitajte v programe

Gratulujeme! Stali ste sa súčasťou jedinečnej cesty, ktorá pomáha meniť životy. V programe The 1:1 Diet získate nielen odborné poradenstvo, ale i osobné povzbudenie a psychickú oporu. Na svojho poradcu sa môžete vždy obrátiť s otázkou. Spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá, dajte nám ju kedykoľvek. Vaša premena s The 1:1 Diet práve začína, užite si ju.

Získajte certifikát, staňte sa naším poradcom a pomáhajte druhým na ceste za lepším ja.

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.