Chcem sa stať poradcom The 1:1 Diet

Ako poradcovi programu The 1:1 Diet vám ponúkame nielen fantastické obchodné príležitosti, ale aj ďalšie atraktívne odmeny. Staňte sa súčasťou siete mimoriadne priateľských a motivovaných ľudí, ktorí sa navzájom podporujú na ceste k úspechu.

Prečo sa stať výživovým poradcom
The 1:1 Diet?

V The 1:1 Diet máte hlavné slovo vy!

Hľadáte slobodný a flexibilný systém podnikania s jasnými pravidlami? Buďte svojim vlastným šéfom a majte svoj zárobok pod kontrolou. Môžete si sami stanoviť pracovnú dobu a naplánovať si voľný čas podľa predstáv a potreby. Venujte sa tomu, čo vás baví a kde môžete vidieť výsledky svojej práce. V slobodnom podnikaní môžete zužitkovať svoje ambície a profesijné ciele.

Chci se stát poradcem

Rozvíjajte svoje znalosti s The 1:1 Diet

Podnikanie s nami je skvelá príležitosť pre osobný rast a kariérny rozvoj prostredníctvom nadobúdaných odborných aj medziľudských skúseností nielen vďaka školeniam a komplexnému systému vzdelávania, ale aj vďaka samotnej práci.


Zmeňte životy iných s The 1:1 Diet

Zmeňte život vašim klientom k lepšiemu a pomôžte im nájsť nový, pozitívny vzťah k životnému štýlu. Diéta nie je iba proces, je tiež o získavaní ľudského sebavedomia. Vaša rada môže pomôcť uspieť.


Flexibilita podnikania s The 1:1 Diet

Obrovskou výhodou spolupráce s nami je flexibilita. Stanete sa pánmi svojho času, vy sami si určíte, koľko času chcete venovať práci, rodine a voľnočasovým, a iným záujmom.


Finančné zázemie s The 1:1 Diet

Ďalšou skvelou výhodou spolupráce s nami je atraktívny systém finančného odmeňovania. Máte možnosť získať nielen osobnú províziu, ale aj sponzorskú odmenu za váš tím. Závisí na čase, ktorý sa rozhodnete do svojho podnikania a spolupráce s nami investovať.


5 schopností úspešného poradcu

  • Je komunikatívny a otvorený.
  • Vie pozorne počúvať.
  • Klientovi je vždy oporou.
  • Dokáže si na svojho klienta vyhradiť čas.
  • Je empatický a svojho klienta motivuje.

Náš program je cesta, ktorá pomáha meniť životy. S empatiou a vľúdnym, chápavým prístupom je možné dosiahnuť vytýčené ciele. Pokiaľ týmito schopnosťami disponujete, hľadáme práve vás. Práca s The 1:1 Diet vám bude robiť radosť a prinášať zisk. Klienti si vás obľúbia a budú vás doporučovať. Mať vlastnú sieť spokojných klientov je super.


Vaša cesta k úspechu

Vaša práca by mala byť zábavná a mala by sa vyplatiť. Vaša vlastná podoba úspechu a cesta k nemu je iba vo vašich rukách. Vy sa rozhodnete, do ktorej kategórie našich poradcov chcete patriť. Ale ruku na srdce! Náš odmeňovací systém a s tým spojená príležitosť vysokého zárobku lákajú ísť do toho naplno. Takto odmeňujeme váš záväzok a váš úspech, pretože chceme, aby ste sa cítili vždy adekvátne podporovaní a odmenení.

Staň sa poradcom

Vyplňte krátky formulár ešte dnes

Poskytnutím svojho e-mailu súhlasíte so zasielaním newsletteru v súlade s našou politikou ochrany osobných údajov.

Slovami poradcu

"Preto neváhaj a kontaktuj ma ihneď. Poďme si spolu užiť úžasnú cestu za Tvojim novým a zdravším ja."

Mgr. art. Barbora Bušovská

Slovami poradcu

"Celý svoj aktívny život sa venujem sebapoznaniu, seba rozvoju a práci na sebe, preto ma vždy zaujímalo ako docieliť posun v akejkoľvek oblasti života. Pochopila som, že ide hlavne o poznanie samého seba a rozvoj svojich silných stránok, aby človek mohol byť v živote šťastný, úspešný a žil zmysluplný život. S firmou The 1:1 Diet spolupracujem už tretí rok a mojou víziou je komunikovať posolstvo zdravého životného štýlu ľuďom na Slovensku a pomôcť tým, ktorí to doteraz sami nezvládli."

Mgr. Iveta Bušovská

Slovami poradcu

"Nie je nič krajšie, než vidieť ľudí, ako sa mi menia zo dňa na deň priamo pred mojimi očami aj po fyzickej ale aj psychickej stránke a vedieť, že som im so zmenou životného štýlu pomohla. "

Žaneta Huňová

Slovami poradcu

"Na základe mojej dobrej skúsenosti s programom The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a profesionálnym vedením pána poradcu, som sa rozhodla aj ja pre rolu výživovej poradkyne The 1:1 Diet. Poradiť, viesť, motivovať, čo budete potrebovať, môžete sa na mňa obrátiť a rada vás celým programom prevediem."

Bc. Monika Majeriková

Slovami poradcu

"prinášať ľudom do života zmenu v oblasti svojho výzoru, kondície a  zdravého životného štýlu. Pomôcť im zvíťaziť po mnohých rokoch bojov so svojimi zlozvykmi, nad samým sebou mi prináša neskutočnú radosť a uspokojenie."

Ing. Pavol Mundier

Slovami poradcu

"Rozhodnutie, ktoré som vtedy spravila, mi zmenilo  život. A keďže by som rada dopriala túto zmenu aj iným ľuďom, rozhodla som sa stať poradkyňou nášho výživového programu The 1:1 Diet. Veď prinášať pozitívnu zmenu do života iných ľudí je úžasná vec. "

Alena Mundierová

Časté otázky

Nie je podmienkou absolvovať program, ale jedná sa o obrovskú výhodu. So svojimi klientmi môžete zdieľať vlastné skúsenosti.

 

Mať vlastné podnikanie predstavuje veľa výhod:

  • Ste svojím vlastným pánom.
  • Pracovnú dobu si určujete sami, lepšie teda skĺbite prácu a svoje záľuby alebo čas s rodinou.
  • Termíny a dĺžku dovolenky si stanovujete podľa svojich potrieb.
  • Zarábate toľko, koľko do svojho podnikania investujete času a energie.
  • Pomáhate druhým byť šťastnejšími.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.