Blog a recepty

Nie je to diéta. Je to životný štýl. Naši odborníci na výživu a spokojní klienti zdieľajú svoju cestu k svojej vysnívanej postave. Inšpirujte sa tipmi, ako aktívne žiť, ako racionálne jesť a ako nájsť zdravú rovnováhu vo všetkom, čo robíte. A ak chcete, aby sme zaoberali nejakou témou viac, napíšte nám. Redukčný program The 1:1 Diet vytvárame spoločne s vami.

Ako začať s cvičením? Vyskúšajte 5 trikov, vďaka ktorým to pôjde ľahšie

Pravidelný pohyb je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Náš komplexný program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan zahŕňa nielen redukciu telesnej hmotnosti prostredníctvom výživového poradenstva a špeciálnych produktov, ale aj pravidelnú pohybovú aktivitu.

Do plaviek s akciou Spolu kilá dole a s našimi 5 tipmi pre plavkovú sezónu

Obdobie dovoleniek pomaly začína a mnohí z nás začínajú premýšľať, aké to bude vyjsť von v plavkách. Naše tipy vám pomôžu cítiť sa dobre a užiť si celé leto s radosťou a ľahkosťou.

Jarná Výzva 2024 - Od Apríla dole kilá

Akcia Výzva je pravidelnou akciou v programe The 1:1 Diet. V rámci celého mesiaca apríl odmeňujeme klientov za ich úsilie a rozhodnutie zmeniť svoj životný štýl. Klienti získajú TÝŽDEŇ CHUDNUTIA ZADARMO!

Bodyshaming a ako sa nenechať zlomiť poznámkami od okolia

Je prekvapujúce, koľko ľudí s profilom na akejkoľvek sociálnej sieti neváha zdieľať svoj názor na vizáž ostatných. Herečky, speváčky, modelky a influencerky bývajú terčom poznámok snáď najčastejšie. Bodyshaming sa však nevyhýba ani dievčatám, chlapcom, ženám aj mužom mimo verejného priestoru. Pokiaľ nemáte zdravý vzťah so svojím telom, jedna ostrá poznámka môže podrývať sebavedomie natrvalo.

Urobte si z prechádzky plnohodnotný fitness tréning

Krajšie telo, ale aj bystrejšia myseľ, viac energie, lepšie duševné zdravie a odolnosť voči chorobám. Pohyb zlepší vašu fyzickú a psychickú pohodu a pomôže vám v dosiahnutí vášho cieľa. Stačí urobiť iba 2 veci – obuť si tenisky a vyraziť von.

Ako nepribrať počas Vianoc? 5 tipov pre pohodové a fit sviatky

Cukrovinky, zemiakový šalát, vyprážaná ryba a alkohol. Niektorí ľudia sa už niekoľko týždňov vopred boja toho, ako ťažko im bude počas Vianoc, koľko alkoholu vypijú a koľko kilogramov kvôli Vianociam priberú. Je dobré si uvedomiť, že Vianoce nemusia byť iba sviatkami prejedania, ale aj sviatkami, ktoré môžeme stráviť so svojou rodinou a blízkymi. A tento čas nemusí znamenať iba váľanie pred televíziou.

5 trikov, vďaka ktorým budú vaše jedlá bohaté na bielkoviny

Prečo som tak rýchlo po jedle hladný? Prečo sa mi nedarí znížiť telesnú hmotnosť? Prečo mám chuť na sladké? Prečo mám málo svalovej hmoty aj keď dosť cvičím? Prečo sa stále cítim tak vyčerpaný? Odpoveď môže byť: pretože nemám v strave dostatok bielkovín. Nižšie uvádzame naše tipy, ako dostať do každého jedla tak dôležité bielkoviny.

Cítite sa neustále unavený? Toto je 5 najčastejších príčin, ktoré vám berú energiu.

Máme pre Vás pripravené tipy, ako sa zbaviť únavy a dosiahnuť lepšieho pocitu v rámci každého dňa. Poďme sa na jednotlivé tipy pozrieť krok za krokom.

Jesenná Výzva 2023 - Mesiac stratených kíl

Akcia Výzva je pravidelnou akciou, ktorú v programe The 1:1 Diet organizujeme. V rámci prebiehajúcej akcie odmeňujeme klientov za ich úsilie a rozhodnutie zmeniť svoj životný štýl. Klienti môžu získať TÝŽDEŇ CHUDNUTIA ZADARMO! Môžu sa zapojiť existujúci klienti aj úplní nováčikovia.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.