Odborné články

Nie je to diéta. Je to životný štýl. Naši odborníci na výživu a spokojní klienti zdieľajú svoju cestu k svojej vysnívanej postave. Inšpirujte sa tipmi, ako aktívne žiť, ako racionálne jesť a ako nájsť zdravú rovnováhu vo všetkom, čo robíte. A ak chcete, aby sme zaoberali nejakou témou viac, napíšte nám. Redukčný program The 1:1 Diet vytvárame spoločne s vami.

Ako sa zbaviť závislosti na sladkom?

Prečo vôbec hovoríme o závislosti na sladkom? Hlavným vinníkom je dopamín, ktorý sa tiež nazýva "hormón šťastia".

Ako zvládnuť zmeny spojené s menopauzou

Z prieskumu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vyplýva, že priberanie na váhe má v menopauze drastický vplyv na sebavedomie v prípade 25 % žien. Každá desiata žena dokonca priznáva, že práve v tomto krehkom období je jej sebavedomie najnižšie za celý život.

Ako si vybrať výživového poradcu

Nájsť si bežného nutričného poradcu nie je zas také ťažké. Nájsť však výživového poradcu, ktorý bude skutočne dobrý, na ktorého sa budete môcť spoľahnúť a ktorý vám reálne pomôže, to je väčší oriešok.

Čo je to bioimpedancia a ako fungujú prístroje na meranie tuku

Zaujímate sa o zdravý životný štýl a dbáte na svoju hmotnosť? Športujete a chcete vidieť výsledky? Potom ste už určite narazili na zariadenie, ktoré dokáže zmerať množstvo telesného tuku. Zistite, čo je bioimpedancia a aké hodnoty môžete sledovať pomocou bioimpedančných prístrojov.

Jojo efekt – mýtus, alebo pravidlo?

Mnoho ľudí spája rýchlosť redukcie telesnej hmotnosti s rýchlosťou, s akou sa dostaví jojo efekt – návrat k pôvodnej hmotnosti. Realita je ale iná. Viete, čo obávaný jojo efekt skutočne spôsobuje?

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Stretnete sa s poradcom

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.