Cviky a tréningy

Nie je to diéta. Je to životný štýl. Naši odborníci na výživu a spokojní klienti zdieľajú svoju cestu k svojej vysnívanej postave. Inšpirujte sa tipmi, ako aktívne žiť, ako racionálne jesť a ako nájsť zdravú rovnováhu vo všetkom, čo robíte. A ak chcete, aby sme zaoberali nejakou témou viac, napíšte nám. Redukčný program The 1:1 Diet vytvárame spoločne s vami.

Ako začať s cvičením? Vyskúšajte 5 trikov, vďaka ktorým to pôjde ľahšie

Pravidelný pohyb je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Náš komplexný program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan zahŕňa nielen redukciu telesnej hmotnosti prostredníctvom výživového poradenstva a špeciálnych produktov, ale aj pravidelnú pohybovú aktivitu.

Urobte si z prechádzky plnohodnotný fitness tréning

Krajšie telo, ale aj bystrejšia myseľ, viac energie, lepšie duševné zdravie a odolnosť voči chorobám. Pohyb zlepší vašu fyzickú a psychickú pohodu a pomôže vám v dosiahnutí vášho cieľa. Stačí urobiť iba 2 veci – obuť si tenisky a vyraziť von.

Mobilné fitness aplikácie pre domáce cvičenie

Dnes vám predstavíme štyri šikovné aplikácie, ktoré vám pomôžu s cvičením v domácom prostredí.

Ako sa chudne v lete?

Vyskúšajte 5 vonkajších aktivít, pri ktorých spálite kalórie a vyčistíte si hlavu.

Prečo cvičiť v zime vonku?

Kedykoľvek vystúpime z našej komfortnej zóny, prekonáme samých seba. A kedykoľvek sa prekonáme, presunieme sa na miesta, kde sme predtým neboli.

Ako vám bežná chôdza pomôže dosiahnuť vašu vysnívanú postavu

Vonku je stále krásne! Prečo si neoprášiť turistické topánky a pustiť sa do chodenia? Vyčistíte si hlavu, užijete si prírodu a krok za krokom tak môžete dosiahnuť aj svoju vysnívanú postavu. Ako začať?

Cvičenie na doma: 3 základné cviky pre tvarovanie zadku a stehien

Endorfíny sa považujú za akési vnútorné opiáty, s ktorými telo tlmí bolesť a robia náš život príjemnejší. Tento hormón sa dokáže postarať o našu dobrú náladu, a preto je pre pohodový život a vnútorný kľud veľmi dôležitý. Doprajte si každý deň aspoň chvíľku pohybu a pravidelný prísun endorfínov vám zaistí úžasnú zmenu k lepšiemu.

Cvičenie na doma: 5 cvikov, vďaka ktorým spevníte brucho a chrbát

V tejto dobe, kedy mnoho z nás zostáva doma, či už s deťmi pri dištančnej výuke alebo pracovne formou home office, je mimoriadne dôležité sa hýbať. Po prekonaní prvotných prekážok budete nadšení z toho, koľko energie vďaka cvičeniu získate. A keď máte chuť do života, tak každý deň je radosť. V kombinácii s výživovým poradenstvom prvé výsledky vášho snaženia uvidíte už čoskoro.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.