Blog a recepty

Nie je to diéta. Je to životný štýl. Naši odborníci na výživu a spokojní klienti zdieľajú svoju cestu k svojej vysnívanej postave. Inšpirujte sa tipmi, ako aktívne žiť, ako racionálne jesť a ako nájsť zdravú rovnováhu vo všetkom, čo robíte. A ak chcete, aby sme zaoberali nejakou témou viac, napíšte nám. Redukčný program The 1:1 Diet vytvárame spoločne s vami.

5 trikov, vďaka ktorým budú vaše jedlá bohaté na bielkoviny

Prečo som tak rýchlo po jedle hladný? Prečo sa mi nedarí znížiť telesnú hmotnosť? Prečo mám chuť na sladké? Prečo mám málo svalovej hmoty aj keď dosť cvičím? Prečo sa stále cítim tak vyčerpaný? Odpoveď môže byť: pretože nemám v strave dostatok bielkovín. Nižšie uvádzame naše tipy, ako dostať do každého jedla tak dôležité bielkoviny.

Cítite sa neustále unavený? Toto je 5 najčastejších príčin, ktoré vám berú energiu.

Máme pre Vás pripravené tipy, ako sa zbaviť únavy a dosiahnuť lepšieho pocitu v rámci každého dňa. Poďme sa na jednotlivé tipy pozrieť krok za krokom.

Jesenná Výzva 2023 - Mesiac stratených kíl

Akcia Výzva je pravidelnou akciou, ktorú v programe The 1:1 Diet organizujeme. V rámci prebiehajúcej akcie odmeňujeme klientov za ich úsilie a rozhodnutie zmeniť svoj životný štýl. Klienti môžu získať TÝŽDEŇ CHUDNUTIA ZADARMO! Môžu sa zapojiť existujúci klienti aj úplní nováčikovia.

Ako môže strava ovplyvniť hladinu vášho krvného cukru?

Vedeli ste, že prvé pokusy vedúce k objaveniu inzulínu začali 4. mája 1921? Tieto experimenty realizoval Dr. Frederick Banting a Charles Best a v budúcnosti viedli k tomu, že sa inzulín začal používať ako súčasť liečby cukrovky prvého a druhého typu. Inzulín je hormón zodpovedný za zaistenie normálnej hladiny cukru v krvi.

Nebojte sa ovocia ani počas diéty. Stačí vedieť, ako na to!

Dnes už vieme, že ovocie v správnom množstve našu telesnú hmotnosť v žiadnom prípade negatívne neovplyvňuje. Naopak, je prírodným zdrojom látok, ktoré dnešná populácia potrebuje pre svoj vyvážený životný štýl,“ vysvetľuje Ivana Kabelková, výživová poradkyňa programu The 1:1 Diet.

4 nápady, ako si pripraviť zdravé a rýchle raňajky

Tipov na krajší začiatok dňa nie je nikdy dosť, a preto sme si pre vás pripravili 5 rýchlych receptov na raňajky, s ktorými bude začiatok vašich dní pestrejší a výživnejší. Pretože ráno robí deň.

Mobilné fitness aplikácie pre domáce cvičenie

Dnes vám predstavíme štyri šikovné aplikácie, ktoré vám pomôžu s cvičením v domácom prostredí.

Vyvážený letný jedálniček a ideálne aktivity na dovolenke

Leto je v plnom prúde a mnohí z vás plánujú dovolenkovať v zahraničí. Častou voľbou sú dovolenky all inclusive, ktoré zahŕňajú neobmedzenú konzumáciu jedla, nápojov, alkoholických nápojov alebo dezertov. Je možné odolať nástrahám, neprejedať sa a udržať si vyvážený jedálniček?

Ako sa chudne v lete?

Vyskúšajte 5 vonkajších aktivít, pri ktorých spálite kalórie a vyčistíte si hlavu.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.