Aktuality

Jesenná Výzva 2023 - Mesiac stratených kíl

Akcia Výzva je pravidelnou akciou, ktorú v programe The 1:1 Diet organizujeme. V rámci prebiehajúcej akcie odmeňujeme klientov za ich úsilie a rozhodnutie zmeniť svoj životný štýl. Klienti môžu získať TÝŽDEŇ CHUDNUTIA ZADARMO! Môžu sa zapojiť existujúci klienti aj úplní nováčikovia.

Ako získate týždeň programu The 1:1 Diet zadarmo?

1. Základom je, aby ste sa v čase medzi 15.10.2023 až 15.11.2023 prihlásili do jesennej akcie Výzva 2023 cez náš webový formulár, ktorý nájdete na webovej stránke www.spolukiladolu.sk. Formulár sa bude automaticky zobrazovať na webovej stránke v uvedenom termíne. Existujúci klienti sa do Výzvy môžu zaregistrovať priamo cez klientske rozhranie Môj plán.

2. Po odoslaní webového formulára vás kontaktuje výživový poradca The 1:1 Diet, dohodne si s vami spoločnú úvodnú konzultáciu a spoločne s vami dokončí vašu registráciu do akcie (konzultácia môže prebiehať osobne, online, telefonicky podľa vašej preferencie).

3. Na základe vstupných údajov získaných od vás, poradca vám odporučí vhodný Krok programu The 1:1 Diet, vysvetlí vám podstatu nášho redukčného programu (jedálniček, produkty The 1:1 Diet, pohybová aktivita). Vy si v rámci akcie vyberiete produkty The 1:1 Diet na nasledujúce 2 týždne v redukčnom programe.

4. Po 2 týždňoch absolvujete s poradcom kontrolnú konzultáciu s poradcom, zhodnotíte svoje úspechy a skúsenosti. Samozrejme, svojho poradcu môžete s dôverou kontaktovať kedykoľvek v priebehu celého redukčného programu.

5. V rámci kontrolnej konzultácie s poradcom si vyberiete produkty pre váš 3. týždeň v redukčnom programe The 1:1 Diet, a k tomu získate produkty na 4. týždeň programu The 1:1 Diet ZADARMO.

Registrovať sa môžete do 15.11.2023 na www.spolukiladolu.sk.

Prečo program The 1:1 Diet skutočne funguje?

Poradca - bude pre vás mentorom, poradcom a bude vás sprevádzať programom The 1:1 Diet.

Plán - je komplexný a zostavený pre potreby každého klienta individuálne.

Produkty - chutia, sú nutrične vyvážené, rýchlo a ľahko sa pripravujú. Svoje plnohodnotné jedlo tak budete mať vždy po ruke.

                                                                      Idete do toho?

Inšpirácia

Naša klientka Miriam Čonková s programom The 1:1 Diet schudla 27 kíl.

Zdieľať na FB                                                                                                                      Zaslať e-mailom

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.