Aktuality

Do plaviek s akciou Spolu kilá dole a s našimi 5 tipmi pre plavkovú sezónu

Obdobie dovoleniek je na spadnutie a mnoho z nás premýšľa o tom, aké to bude vyjsť prvýkrát von v plavkách. Naše tipy vám pomôžu byť v pohode, cítiť sa dobre a užiť si celé leto s radosťou a ľahkosťou.

1. S nikým sa neporovnávajte

Janka schudla, Zuzka pribrala, Táňa je po pôrode... My ženy máme tendenciu sa s ostatnými ženami neustále porovnávať. A obvykle nám iné ženy prídu krajšie a príťažlivejšie, než sme my. Ale tak to nie je. Spokojnosť sama so sebou prichádza skrz sebaprijatie. Akceptujte fakt, že vaša forma je tento rok taká, aká je, a ak chcete niečo do budúceho leta zmeniť, pripravte si plán na chudnutie už teraz.

2. Nespoliehajte sa na bufet na kúpalisku a vezmite si snack so sebou

Menu, ktoré ponúkajú niektoré kúpaliská, nemá so zdravým životným štýlom nič spoločné. Preto vám odporúčame nespoliehať sa na ponuku párkov a langošov z bistra, ale pripraviť si zdravé ľahké letné jedlo vopred. Môže to byť zeleninový šalát s kuskusom, celozrnná bagetka s pestom, mozzarellou a paradajkami, strukovinový alebo cestovinový šalát a k tomu krabička s ovocím a zeleninou.  

Ak ste v niektorom z Krokov programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, môžete mať vďaka ľahkej príprave jedlo vždy po ruke! 

3. Majte po ruke vždy vodu

A často pite. Keď budete pravidelne dopĺňať tekutiny a hydratovať telo, nebude vás lákať ponuka presladených limonád, chladených sladkostí a alkoholických nápojov. Voda je váš parťák číslo jedna a v lete to platí dvojnásobne.  

4. Zaobstarajte si nové plavky

Nový plážový outfit je rozhodne skvelá motivácia. Dajte preč obnosené bikiny z predvlaňajška a urobte si radosť novými peknými plavkami, ktoré môžete doplniť šatkou alebo splývavou plážovou košeľou. Budete sa potom cítiť komfortne aj po ceste na pláž.

5. Buďte aktívni a hýbte sa

Vysoké teploty nám niekedy dávajú zabrať. Sme vyčerpaní, unavení a nič sa nám nechce. Pokiaľ však viete, že vám teplá klíma počas leta energiu nedobíja, upravte svoj režim tak, aby ste sa mohli venovať pohybu v tých chvíľach, kedy sa cítite najlepšie. Obvykle to býva skoro ráno alebo neskôr večer. A nemusíte práve behať maratón za svitania. Stačí rýchla ranná prechádzka, večerná jazda na bicykli alebo akékoľvek cvičenie na doma (jóga, posilovanie core tela, tabata). Najlepšie je mať plán, vybrať si tri dni v týždni, kedy sa športu budete venovať, a pokojne si aj nastavte upomienku. Viac tipov na cvičenie na doma sme popísali v článku Ako začať s pohybom. Pokiaľ ste v niektorom Kroku programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, môžete vďaka jednoduchej príprave mať vaše jedlá vždy po ruke!

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.