Aktuality

Všetko ide lepšie, keď na to nie ste sami. Vďaka osobnému prístupu poradcu uspejete

Zmenili sme názov, ale naše princípy chudnutia zostávajú rovnaké. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan predstavuje osobný prístup výživového poradcu, ktorý je pre svojho klienta partnerom na ceste k vysnívanej postave.

Choďte do toho s niekým, kto si tým tiež prešiel

"Náš program je založený na troch základných pilieroch: poradca, plán a produkty. Poradca je mentorom počas celej doby trvania programu, a má nielen vzdelanie ale často aj osobnú skúsenosť s redukciou hmotnosti. Vďaka tomu vie, aký náročný je tento proces a ako môže malé zakopnutie demotivovať. To je dôvod, prečo to je práve on, kto vedie a radí klientovi, ale zároveň ho podporuje a motivuje," hovorí Pauline Janebová, riaditeľka The 1:1 Diet.

Naučte sa jesť tak, aby ste sa cítili skvelo

Dôležitou súčasťou programu je individuálny výživový plán, ktorý má tri fázy: prípravnú, redukčnú a stabilizačnú. „Dokončenie všetkých fáz vám pomôže osvojiť si zdraviu prospešné stravovacie a pohybové návyky, zmeniť životný štýl a byť spokojný s vlastným telom fyzicky aj mentálne," vysvetľuje Lukáš Vrána, ktorý je výživovým špecialistom a školiteľom nášho programu. Naučíte sa jesť tak, aby ste si aj po skončení programu boli sami schopný z bežne dostupných potravín zostaviť jedálniček, čím sa vyhnete jojo efektu. 6 Krokov procesu chudnutia pomáha jedálniček prispôsobiť vašej aktuálnej hmotnosti, fyzickým aktivitám alebo náročnosti vašej práce.

S chuťou do toho

Náš program vyvracia mýty o mdlej diétnej strave bez chuti. Nutrične vyvážené jedlá ako sú polievky, kokteily a veľa ďalších, môžete mať kedykoľvek pri sebe, a to doma, v práci aj von. Súčasne tak máte istotu, že vaša strava bude pestrá z hľadiska živín tak aj chute. Príprava je jednoduchá a rýchla. Vždy máte po ruke jedlo, ktoré vám dodá energiu.

Prečo veriť, že to vyjde

História The 1:1 Diet siaha až do 70. rokov minulého storočia a vďaka rýchlym a dlhodobo udržateľným výsledkom sa program čoskoro stal populárnym po celom svete. V Českej republike a následne v Slovenskej republike sme od roku 1999 a za ten čas sme pomohli tisíckam ľudí zmeniť svoj život k lepšiemu. Naši klienti nás najprv poznali pod menom Cambridge Diet, neskôr Cambridge Weight Plan. Veríme, že nová podoba The 1:1 Diet prispeje k tomu, že sa budete v programe cítili dobre, že pre vás bude chudnutie príjemnejšie a že vás pre vás budeme ešte väčšou podporou pri zmene vášho životného štýlu.

Poďte to skúsiť. Nezáväzná konzultácia je zadarmo.

 

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.