Aktuality

Výzva 2023 - Mesiac stratených kíl

Akcia Výzva je pravidelnou akciou v programe The 1:1 Diet. V rámci celého mesiaca apríl odmeňujeme klientov za ich úsilie a rozhodnutie zmeniť svoj životný štýl. Klienti získajú TÝŽDEŇ CHUDNUTIA ZADARMO! Môžu sa zapojiť existujúci klienti aj úplní nováčikovia.


Ako získate týždeň programu The 1:1 Diet zadarmo?

1. Ako prvé sa musíte od 1.4. do 30.4.2023 zaregistrovať cez náš webový formulár na www.one2onediet.sk do akcie Výzva. Formulár sa na webe zobrazí 1. 4. 2023, existujúci klienti sa do Výzvy prihlasujú cez klientske rozhranie Môj plán (poradca vám odpovie na všetky otázky).
2. Následne vás kontaktuje poradca a dohodnete si konzultáciu. Počas vstupnej konzultácie posúdi výživový poradca váš celkový fyzický stav a zistí všetky dôležité parametre.   
3. Na základe vstupných údajov pre vás poradca vyberie správny Krok programu, povie vám, aký bude váš jedálniček na mieru a odporučí vhodnú pohybovú aktivitu. Vyberiete si produkty na nasledujúce 2 týždne v programe.
4. Po 2 týždňoch absolvujete kontrolnú konzultáciu (konzultácia môže nasledovať aj po 1 ukončenom týždni, záleží na dohovore s poradcom), v rámci ktorej spolu so svojím poradcom vyhodnotíte svoje úspechy a skúsenosti. Samozrejme, svojho poradcu môžete s dôverou a s akoukoľvek otázkou kontaktovať kedykoľvek v priebehu programu.
5. Počas kontrolnej konzultácie si na základe svojho odporúčaného jedálnička v konkrétnom Kroku programu vyberiete stanovený počet produktov na 3. týždeň, a rovno získate produkty na 4. týždeň programu The 1:1 Diet ZADARMO.
 
Registrovať sa môžete do 30. 4. 2023 na www.one2onediet.sk.


Prečo program The 1:1 Diet skutočne funguje?

Poradca - bude vaším mentorom, poradcom a bude vás sprevádzať programom The 1:1 Diet.
Plán - je komplexný a zostavený na mieru každého klienta.
Produkty - veľmi dobre chutia, sú nutrične vyvážené, rýchlo a ľahko sa pripravujú. Svoje plnohodnotné jedlo tak budete mať vždy po ruke.

Idete do toho?

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.