Bc. Monika Majeriková

Volám sa Monika Majeriková a moja osobná skúsenosť s programom The 1:1 Diet bola dobrá a úspešná.

Počas programu som mala skvelé vedenie poradcom, dostala som rady, inštrukcie a získala motiváciu. Vstúpiť do programu bolo dobré rozhodnutie. Skvelé je nadstavenie programu, čím vyšší Krok, tým pestrejšia strava, ktorej súčasťou je obohatená potravina vo forme či už kokteilu, polievky, kaše, tyčinky, a ďalšie. Všetky chutia výborne. Pre mňa bolo kľúčové zaradiť viac zeleniny a bielkoviny do jedálnička, ktoré obohatili moje doterajšie stravovacie návyky. Takže už počas programu som sa cítila čím ďalej lepšie a obzvlášť, keď som dosiahla svoj cieľ.

Na základe mojej dobrej skúsenosti s programom a profesionálnym vedením pána poradcu, som sa rozhodla aj ja pre rolu výživovej poradkyne The 1:1 Diet. Poradiť, viesť, motivovať, čo budete potrebovať, môžete sa na mňa obrátiť a rada vás celým programom prevediem.

Kontaktný formulár

Vyplňte vaše kontaktné údaje a budeme vás kontaktovať.

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Nepodarilo sa odoslať formulár.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je postavený na troch základných pilieroch, z ktorých jedným je kontinuálna podpora výživového poradcu. Existuje niekoľko štúdií, ktoré dokazujú, že jedným z faktorov ovplyvňujúcich úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti je odborné vedenie. Klienta takto účinne motivujeme a podporujeme počas celého trvania programu – vďaka zázemiu a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému meraniu zloženia tela na bioimpedančnom prístroji.

 

Ak si vyberáte nového poradcu, je najjednoduchšie použiť oficiálne stránky https://www.one2onediet.sk/poradenska-centra. Tu si nájdete svoju lokalitu a konkrétneho poradcu vyberiete podľa osobných sympatií či jeho referencií.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Získajte 1 týždeň programu The 1:1 Diet ZDARMA!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!
× The 1:1 Diet

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.