Ing. Pavol Mundier

Volám sa Pavol Mundier, som ženatý, máme s manželkou tri deti. 

Ako väčšina mužov v strednom veku so sedavým zamestnaním som zistil, že mi stúpa hmotnosť, zhoršuje sa kondícia a zdravotný stav. Zhodou okolnosti v tej dobe prišla manželka s nejakou sáčkovou diétou od známej, vtedy som ešte nevedel, že je to náš perfektný výživový program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Rozhodol som sa, že spolu s ňou idem do toho.

Behom pár týždňov sa mi podarilo znížiť hmotnosť a upravili sa mi aj tlak, hladina cholesterolu a cukru v krvi. Ale ako sa vraví: nie je tak ťažké schudnúť, ako si to potom udržať. Uvedomil som si, že okrem zmeny stravovania a pitného režimu musím zmeniť aj jednu zásadnú vec a to je moje sedavé zamestnanie. No a práve vtedy som zistil, že firma hľadá partnerov a poradcov v tomto výživovom programe. Keďže som sa výživou profesne zaoberal a bolo mi to blízke, stal som sa v 50-ke podnikateľom a poradcom programu, ktorý mi teda zásadne zmenil život. Priznávam, je to dobrodružstvo s mnohými úskaliami, nástrahami ale aj víťazstvami. A práve o to ide, prinášať ľudom do života zmenu v oblasti svojho výzoru, kondície a zdravého životného štýlu. Pomôcť im zvíťaziť po mnohých rokoch bojov so svojimi zlozvykmi, nad samým sebou mi prináša neskutočnú radosť a uspokojenie.

Miriam Čonková, 51 rokov

Volám sa Miriam a pracujem ako zdravotná asistentka v nemocnici. Hoci moju prácu milujem s pribúdajúcim vekom, problémami s pohybovým aparátom a stúpajúcou hmotnosťou sa stávala čoraz náročnejšou a vyčerpávajúcejšou. Uvedomovala som si to čoraz viac a keď moja hmotnosť začala atakovať 90kg,rozhodla som sa s tým niečo spraviť. O The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan som sa dozvedela od syna, ktorý ju absolvoval v Brne v ČR. Aj keď  som u neho videla rapídne výsledky, trvalo mi asi pol roka , kým som sa mentálne nastavila a pustila sa do toho. Dúfajúc, že keď sa jemu podarilo schudnúť 20kg mne sa podarí aspoň 10kg. Kontaktovala som svojho najbližšieho poradcu p.Pavla Mundiera v Martine a napriek nemalej vzdialenosti neľutujem.

Že som na správnej ceste bolo vidieť hneď, podľa okamžitých výsledkov. Preto som to nevnímala ako diétu a nevadilo mi ani dodržiavať pravidlá a obmedzenia. Svojím úsilím a za podpory a motivácie  môjho  poradcu p. Mundiera, som hravo zvládla nielen schudnúť 27kg ( a to nielen nad moje, ale asi aj nad jeho očakávania) ,tiež aj zmeniť životný štýl, ktorého základom je teraz vyvážená strava a pravidelný pohyb. 

Momentálne vnímam svoj život ako oveľa lepší a bohatší. Nielen že  ľahšie zvládam svoju prácu, ale plním si svoje túžby a tajné sny, ako tandemový zoskok padákom, horská turistika, jazda na motorke.  Som pevne rozhodnutá hmotnosť  si udržať a už sa svojich snov nevzdať... 

Kontaktný formulár

Vyplňte vaše kontaktné údaje a budeme vás kontaktovať.

Nepodarilo sa odoslať formulár.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je postavený na troch základných pilieroch, z ktorých jedným je kontinuálna podpora výživového poradcu. Existuje niekoľko štúdií, ktoré dokazujú, že jedným z faktorov ovplyvňujúcich úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti je odborné vedenie. Klienta takto účinne motivujeme a podporujeme počas celého trvania programu – vďaka zázemiu a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému meraniu zloženia tela na bioimpedančnom prístroji.

 

Ak si vyberáte nového poradcu, je najjednoduchšie použiť oficiálne stránky https://www.one2onediet.sk/poradenska-centra. Tu si nájdete svoju lokalitu a konkrétneho poradcu vyberiete podľa osobných sympatií či jeho referencií.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.