Žaneta Huňová

Výživová poradňa Trenčín
Výživová poradňa Trenčín
Opatovská 53, Trenčín 91101
Otváracie hodiny
Po: Na základe telefonického dohovoru
Ut: Na základe telefonického dohovoru
St: Na základe telefonického dohovoru
Št: Na základe telefonického dohovoru
Pi: Na základe telefonického dohovoru
So: Na základe telefonického dohovoru
Ne: Na základe telefonického dohovoru

Typ prístroja: InBody
Platba kartou: Nie

Žaneta Huňová

Výživová poradňa Trenčín

Môj prvý kontakt s The1:1 Diet by Cambridge Weight Plan bol po odporúčaní dobrej priateľky, ktorá úžasne schudla a celkovo zmenila svoj životný štýl. Vtedy som si povedala, že to určite chcem vyskúšať aj ja, nakoľko sa mi páčilo, že celý program bol vedený poradkyňou a vedela som, že týmto smerom to zvládnem, keď na to nebudem sama. Zvládli sme to spoločne, veľmi sa mi páčil celý prístup mojej poradkyne a vedela som, že toto je cesta, ktorou sa chcem uberať: pomáhať ženám, či mužom zmeniť ich životy k lepšiemu. Nie je nič krajšie, než vidieť ľudí, ako sa mi menia zo dňa na deň priamo pred mojimi očami aj po fyzickej ale aj psychickej stránke a vedieť, že som im so zmenou životného štýlu pomohla. 

Kontaktný formulár

Vyplňte vaše kontaktné údaje a budeme vás kontaktovať.

Nepodarilo sa odoslať formulár.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je postavený na troch základných pilieroch, z ktorých jedným je kontinuálna podpora výživového poradcu. Existuje niekoľko štúdií, ktoré dokazujú, že jedným z faktorov ovplyvňujúcich úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti je odborné vedenie. Klienta takto účinne motivujeme a podporujeme počas celého trvania programu – vďaka zázemiu a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému meraniu zloženia tela na bioimpedančnom prístroji.

 

Ak si vyberáte nového poradcu, je najjednoduchšie použiť oficiálne stránky https://www.one2onediet.sk/poradenska-centra. Tu si nájdete svoju lokalitu a konkrétneho poradcu vyberiete podľa osobných sympatií či jeho referencií.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.