Kľúč k úspechu The 1:1 Diet

Mať menšiu veľkosť oblečenia a lepšie vyzerať, to sú na prvý pohľad viditeľné benefity programu The 1:1 Diet. Najdôležitejšia zmena sa však odohráva na úrovni vašej mentálnej a fyzickej kondície. Pomôžeme vám lepšie a s rozmyslom jesť, pravidelne sa hýbať a starať sa o seba. Hlavným cieľom je byť v dobrej kondícii a skvelo sa cítiť vo vlastnom tele.

Produkty The 1:1 Diet


Naše jedlá obsahujú také  množstvo sacharidov, ktoré telo okamžite po strávení mení na energiu. Približne po troch dňoch (individuálne to môže byť skôr či neskôr) sa spotrebujú zásoby svalového a pečeňového glykogénu a na rad príde iný zdroj energie – zásoby tuku.


Čo sa deje vo vašom tele, keď dochádza ku spaľovaniu tukových zásob?

  • Zmenší sa pocit hladu.
  • Telo je chránené pred stratou netukových tkanív.
  • Začínate cítiť prílev energie.


Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a jedálničky obsahujú vysoko hodnotné bielkoviny a minimálne množstvo tukov. V jednej porcii sa nachádza 33 % doporučenej dennej dávky (RI – Reference Daily Intake) vitamínov, minerálov a stopových prvkov.


Znížený pocit hladu vám uľahčí prekonať chuť na jedlo a  o to ľahšie stratíte nadbytočné kilogramy tuku. Naviac budete cítiť, že máte všetko pod kontrolou. Tieto prednosti a postupný úbytok na váhe vás budú motivovať, aby ste pokračovali efektívnym spôsobom za svojou vysnívanou postavou.


Produkty The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan sú kategorizované  ako obohatené  potraviny spĺňajúce prísne legislatívne podmienky EÚ i SR.

 

Osobný poradca a individuálny plán


S akoukoľvek otázkou sa môžete obrátiť na svojho certifikovaného poradcu The 1:1 Diet. Pravidelný kontakt a spoločné kontroly spoľahlivo vedú k dosiahnutiu vysnívaného cieľa.


Akonáhle program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan úspešne dokončíte, poradca vám vysvetlí, ako si novú postavu udržať. Pravidelné návštevy doporučujeme ešte ideálne rok potom.


Prvá konzultácia s poradcom by mala nasledovať približne mesiac po skončení programu. Zhodnotíte aktuálnu situáciu a v prípade nárastu váhy môžete včas upraviť svoju životosprávu na samom počiatku. Potom stačí konzultácia s poradcom The 1:1 Diet každé dva až tri mesiace. Voľba termínov je iba na vás.


Všetci certifikovaní poradcovia The 1:1 Diet  absolvovali školenie o produktoch a spôsobe vedenia klientov a dokážu skvele poradiť i na základe vlastnej skúsenosti s The 1:1 Diet. Vedia sa vžiť do vašich pocitov, pochopiť vaše starosti a ponúknuť vám podporu.

 

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

 

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.