Sumarizácia krokov The 1:1 Diet

The 1:1 Diet sa dá zahájiť v ktoromkoľvek Kroku, a to na základe individuálneho vyhodnotenia s prihliadnutím ku celkovému stavu klienta. Opäť platí, že s každým vyšším Krokom sa zvyšuje doporučený celkový denný energetický príjem i fyzická aktivita klienta.

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vám pomôže vypestovať si zdravý vzťah k pohybu a tým sa dlhodobo udržovať v dobrej telesnej i duševnej kondícii.

Kroky v programe – kde začať?

 
Kroky programu The 1:1 Diet boli zostavené tak, aby zaručili pozvoľný a zdravý prechod z režimu redukcie váhy na komplexnú vyváženú stravu. Súčasne sú dôležitým vodítkom pre klientov, ktorí napríklad zo zdravotných dôvodov nemôžu zahájiť program Krokom 1. V takom prípade je postup opačný – program sa zaháji vyšším stupňom s možnosťou zostupu.


Podpora od poradcov

Fyzické predpoklady, životné situácie a zdravotný stav klienta môžu zásadne ovplyvniť doporučenie, do ktorého Kroku programu The 1:1 Diet klienta zaradiť. Váš poradca The 1:1 Diet vám na vstupnej konzultácii navrhne Krok, ktorý pre vás bude najvhodnejší, a v nasledujúcom období vám vždy rád poradí. Budete pravidelne informovaní nielen o svojom postupe v The 1:1 Diet, ale tiež o tom, ako dlho v každom Kroku zotrváte.

Tipy pre váš úspech

  • Rozdeľte si stravu v priebehu celého dňa.
  • Spýtajte sa poradcu na chutné, rýchle a zdravé recepty – nechajte sa inšpirovať.
  • Systematická príprava je základom dlhodobého úspechu – plánujte si stravu a pohyb minimálne deň vopred.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.