Alena Mundierová

Volám sa Alena, mám tri deti a pracujem ako zdravotná sestra. Celý život, vlastne od puberty som  bojovala so svojou nadváhou. Skúšala som mnohé diéty, ale samozrejme účinok bol krátkodobý. S pribúdajúcim vekom sa to len zhoršovalo a malo to aj dopad na môj zdravotný stav. Potom som sa po dlhšej dobe stretla s priateľkou, ktorá schudla s týmto výživovým programom a ja som ju skoro nespoznala. To ma presvedčilo a povedala som si, idem do toho.

Naozaj to fungovalo. Po niekoľkých mesiacoch som schudla o tri konfekčné veľkosti. A to je pre ženu úžasný pocit. Som už päť rokov po tejto zmene a po prvý krát sa mi kilá nevrátili. Samozrejme, je k tomu potrebné zmeniť životný štýl v oblasti stravovania, pitného režimu a pohybu. Rozhodnutie, ktoré som vtedy spravila, mi zmenilo život. A keďže by som rada dopriala túto zmenu aj iným ľuďom, rozhodla som sa stať poradkyňou nášho výživového programu The 1:1 Diet. Veď prinášať pozitívnu zmenu do života iných ľudí je úžasná vec. 

Kontaktný formulár

Vyplňte vaše kontaktné údaje a budeme vás kontaktovať.

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Nepodarilo sa odoslať formulár.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je postavený na troch základných pilieroch, z ktorých jedným je kontinuálna podpora výživového poradcu. Existuje niekoľko štúdií, ktoré dokazujú, že jedným z faktorov ovplyvňujúcich úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti je odborné vedenie. Klienta takto účinne motivujeme a podporujeme počas celého trvania programu – vďaka zázemiu a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému meraniu zloženia tela na bioimpedančnom prístroji.

 

Ak si vyberáte nového poradcu, je najjednoduchšie použiť oficiálne stránky https://www.one2onediet.sk/poradenska-centra. Tu si nájdete svoju lokalitu a konkrétneho poradcu vyberiete podľa osobných sympatií či jeho referencií.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.