Preukázaná účinnosť The 1:1 Diet

Zaujímate sa o spôsob, ako výrazne znížiť nadváhu, alebo potrebujete upraviť hmotnosť o pár kilogramov? The 1:1 Diet je efektívna voľba. Vznikla v spolupráci s lekármi a výživovými poradcami, vďaka čomu dlhodobo pozitívne ovplyvňuje celkovú kondíciu ľudí, ktorí programom prešli.

Lekárska štúdia DiRECT

V prípade účastníkov trpiacich obezitou a diabetom 2. typu je preukázateľne vysoká účinnosť už v počiatočnej fáze programu The 1:1 Diet. Nízkoenergetický jedálniček pomáha k výraznému úbytku váhy a k potlačeniu prejavov cukrovky. Nahliadnite do štúdie DiRECT a získajte kompletný prehľad o základných princípoch programu.

Lekárska štúdia DROPLET

Vedeli ste, že krátkodobé nahradenie bežnej stravy nutrične vyváženými produktami spolu s pravidelnými konzultáciami s výživovým poradcom vedú až ku trikrát vyššiemu úbytku váhy v porovnaní s bežnými redukčnými programami praktických lekárov? Pozrite si štúdiu DROPLET.

Lekárska štúdia PREVIEW

Štúdia PREVIEW významne rozširuje naše znalosti o tom, ako môžu špecifické faktory životného štýlu ovplyvniť prevenciu diabetu 2. typu. Jej cieľom je identifikovať najúčinnejší životný štýl pre jedincov s diabetom, nadváhou alebo obezitou. Patríte i vy do niektorej skupiny? Čítajte viac.

Lekárska štúdia DIADEM

Predstavili sme si štúdie týkajúce sa ochorení diabetes mellitus 2. typu. DIADEM na tieto dokumenty nadväzuje a klinicky overuje produkty The 1:1 Diet a účinnosť celého programu.

Odborníci o programe The 1:1 Diet

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je skvelý spôsob, ako jednoducho začať lepšie. Snažíme sa program prispôsobiť všetkým a počas celej doby byť empatickými sprievodcami.

MUDr. Jitka Hálová Novotná

Odborníci o programe The 1:1 Diet

Všetkým, aj lekárskym kolegom, doporučujem, skúste sa zamyslieť a načúvať tam, kde my ako lekári zlyhávame. Ďakujem, znížil som svoju váhu a je mi výborne.

MUDr. Václav Jordan, MScDM

Odborníci o programe The 1:1 Diet

Vďaka empatickej poradkyni a jej odbornému prístupu se vám bude dariť robiť v redukcii nadváhy pokroky a budete mať motiváciu si nižšiu váhu udržať.

MUDr. Jana Bucková

Odborníci o programe The 1:1 Diet

Cieľom každého klienta, ktorý navštívi našu poradňu alebo nášho certifikovaného výživového poradcu, je trvalá a efektívna zmena. Vďaka programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan môžeme spoločne dosiahnuť skvelé výsledky.

Ing. Ivana Kabelková

Odborníci o programe The 1:1 Diet

Vďaka kombinácii osobného poradenstva, klinicky overených postupov, chutných jedál a vyškolených odborníkov môžete dosiahnuť prvé výsledky veľmi skoro a efektívne.

Ing. Lukáš Vrána

Odborníci o programe The 1:1 Diet

Ako lekárka vás budem profesionálne a najmä bezpečne sprevádzať všetkými Krokmi programu The 1:1 Diet vedúcimi k dosiahnutiu vášho osobného cieľa.

MUDr. Soňa Semrádová

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.