Mgr. art. Barbora Bušovská

Ahoj, moje meno je Barbora a rada by som sa ti predstavila.

Som mamička na materskej a vďaka zdravému životnému štýlu sa mi podarilo schudnúť na moju dlhé roky vysnívanú váhu. Je pravdou, že som nikdy nemala veľkú nadváhu, ale tak dobre a sebavedome ako teraz som sa nikdy predtým necítila. Práve to ma motivovalo stať sa výživovou poradkyňou, aby som ten úžasný pocit mohla dopriať aj iným, ženám i mužom, jednoducho ľuďom, ktorí sú odhodlaní ísť za svojim lepším/zdravším ja. Na túto úžasnú cestu som si vybrala práve firmu The 1:1 Diet. Bolo to kvôli ich dlhoročným skúsenostiam a najmä kvôli kvalitným produktom, pri ktorých ani nemáte pocit, že ide o diétu.

Verím, že práve ja budem pre teba poradkyňou, ktorá ťa bude motivovať a hnať dopredu. To najdôležitejšie však je, že tu budem pre teba vždy, keď to budeš potrebovať. Povedzme si pravdu, chudnutie nie je žiadna prechádzka ružovou záhradou a chce to skutočné odhodlanie a pevnú vôľu. No to, že si na tejto stránke a čítaš tieto riadky znamená, že CHCEŠ a to je to najdôležitejšie. 

Preto neváhaj a kontaktuj ma ihneď. Poďme si spolu užiť úžasnú cestu za Tvojim novým a zdravším ja.

 Moja premena

 
 
 

 

Kontaktný formulár

Vyplňte vaše kontaktné údaje a budeme vás kontaktovať.

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Nepodarilo sa odoslať formulár.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je postavený na troch základných pilieroch, z ktorých jedným je kontinuálna podpora výživového poradcu. Existuje niekoľko štúdií, ktoré dokazujú, že jedným z faktorov ovplyvňujúcich úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti je odborné vedenie. Klienta takto účinne motivujeme a podporujeme počas celého trvania programu – vďaka zázemiu a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému meraniu zloženia tela na bioimpedančnom prístroji.

 

Ak si vyberáte nového poradcu, je najjednoduchšie použiť oficiálne stránky https://www.one2onediet.sk/poradenska-centra. Tu si nájdete svoju lokalitu a konkrétneho poradcu vyberiete podľa osobných sympatií či jeho referencií.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.