The 1:1 Diet - Spolu kilá dolu

The 1:1 Diet - Spolu kilá dolu

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je komplexný výživový program s individuálnym prístupom osobného poradcu. Spoznajte, ako vám jedálniček na mieru môže zmeniť život.

Nebuďte v tom sami a chudnite s nami!

Nebuďte v tom sami a chudnite s nami!

TERAZ je tá chvíľa na zmenu! Chudnúť osamote je drina, poďte na to inak a nájdite si výživového poradcu, ktorý vám pomôže k vysnívanej postave!

NOVINKA! Shake’n’Go lesné plody

NOVINKA! Shake’n’Go lesné plody

Jeseň bude tento rok ešte farebnejšia s našou novinkou Shake'n'Go, s príchuťou lesných plodov. Jedno balenie má 330 ml a obsahuje 201 kcal. Nápoj je plný vitamínov a minerálov, ktoré Vaše telo obzvlášť v týchto dňoch ocenia.

Prečo si vybrať The 1:1 Diet?

Nie ste v tom sami

Osobný poradca je vám po celú dobu oporou. Správna motivácia v osobnej rovine 1:1 je pre úspešný výsledok kľúčová a prináša skvelé výsledky.

Preukázané výsledky

Komplexný výživový program s jedálničkom na mieru skutočne funguje a na jeho účinnosť sa môžete spoľahnúť. Máme už veľmi veľa spokojných klientov.

Trvalo bez jo-jo efektu

Vďaka klinickým štúdiám vieme, že program predstavuje vysoko efektívnu metódu redukcie hmotnosti s trvalým výsledkom bez jo-jo efektu.

Tradície a história

Výživový program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan s koreňmi v Anglicku pomáha ľuďom na ceste za zdravým životným štýlom už od roku 1984. V Českej republike úspešne funguje posledných 20 rokov.

Blízko k vám

Naša sieť je tvorená certifikovanými poradcami a VIP kamennými poradenskými centrami na Slovensku. Poradca alebo pobočka, vždy blízko k vám.

Jedálniček vám šetrí čas

Na úsporu vášho času odporúčame naše chutné produkty obsahujúce hodnotné bielkoviny, vitamíny a minerály. Ich príprava je jednoduchá a rýchla. Vždy budete mať po ruke jedlo, ktoré vám dodá energiu.

Trpíte nadváhou?

Vaša BMI kalkulačka

Výška
cm
Váha
kg
= Podváha Ideálna váha Nadváha Obezita Morbídna obezita
Ak máte BMI nižšie ako 18,5, spadáte do kategórie podváha – teda vaša hmotnosť je príliš nízka vzhľadom k vašej výške. Podváha znamená zvýšené riziko zdravotných komplikácií v dôsledku podvýživy (malnutrícia). Telo nemá k dispozícii dostatočné množstvo živín a energie, čo môže mať nepriaznivý vplyv na jeho fungovanie. Vyhľadajte nášho certifikovaného výživového poradcu, ktorý vám pomôže upraviť vaše stravovacie návyky.
Ak sa vaše BMI pohybuje v rozmedzí 18,5 až 24,9, máte tabuľkovo optimálnu telesnú hmotnosť. Navštívte našich certifikovaných poradcov, ktorí pomocou bioimpedačného prístroja presne vyhodnotia zloženie vášho tela.
Ak sa vaše BMI pohybuje v rozmedzí 25,0 až 29,9, spadáte do kategórie nadváhy. Nadváhu môžeme považovať za predstupeň obezity a prináša zvýšené riziko zdravotných komplikácií. Vyhľadajte nášho certifikovaného výživového poradcu, ktorý vám pomôže upraviť vaše stravovacie návyky a dostať vás na vašu ideálnu a vysnenú váhu.
BMI vyššie než 30 znamená, že spadáte do kategórie obezity. Často se vyskytuje v kombinácii s cukrovkou druhého typu, poruchou metabolizmu lipidov či vysokým krvným tlakom. Vyhľadajte nášho najbližšieho výživového poradcu, ktorý vám s využitím programu The 1:1 Diet dokáže pomôcť.
BMI vyššie ako 40 znamená, že spadáte do kategórie morbídnej obezity (obezita III. stupňa - z hľadiska klasifikácie ide o najvyšší stupeň). Ide o závažné ochorenie, ktoré môže dokonca viesť k skráteniu dĺžky života. Často ju sprevádzajú súvisiace ochorenia (cukrovka 2. typu, vysoký krvný tlak, zvýšená hladina lipidov, spánková apnoe a i.). Vyhľadajte výživového poradcu programu The 1:1 Diet, ktorý vám môže pomôcť.

Odborníci o programe The 1:1 Diet

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je skvelý spôsob, ako jednoducho začať lepšie. Snažíme sa program prispôsobiť všetkým a počas celej doby byť empatickými sprievodcami.

MUDr. Jitka Hálová Novotná
anésteziológ

Všetkým, aj lekárskym kolegom, doporučujem, skúste sa zamyslieť a načúvať tam, kde my ako lekári zlyhávame. Ďakujem, znížil som svoju váhu a je mi výborne.

MUDr. Václav Jordan, MScDM
gynekológ, onkológ

Vďaka empatickej poradkyni a jej odbornému prístupu se vám bude dariť robiť v redukcii nadváhy pokroky a budete mať motiváciu si nižšiu váhu udržať.

MUDr. Jana Bucková
dermatovenerológ, kožná ambulancia

Cieľom každého klienta, ktorý navštívi našu poradňu alebo nášho certifikovaného výživového poradcu, je trvalá a efektívna zmena. Vďaka programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan môžeme spoločne dosiahnuť skvelé výsledky.

Ing. Ivana Kabelková
výživový poradca, konzultant v oblasti špeciálnych potravín

Vďaka kombinácii osobného poradenstva, klinicky overených postupov, chutných jedál a vyškolených odborníkov môžete dosiahnuť prvé výsledky veľmi skoro a efektívne.

Ing. Lukáš Vrána
poradca pre výživu a suplementáciu, lektor výživových kurzov

Ako lekárka vás budem profesionálne a najmä bezpečne sprevádzať všetkými Krokmi programu The 1:1 Diet vedúcimi k dosiahnutiu vášho osobného cieľa.

MUDr. Soňa Semrádová
výživový poradca, lekár

Vyvážený letný jedálniček a ideálne aktivity na dovolenke

Leto je v plnom prúde a mnohí z vás plánujú dovolenkovať v zahraničí. Častou voľbou sú dovolenky all inclusive, ktoré zahŕňajú neobmedzenú konzumáciu jedla, nápojov, alkoholických nápojov alebo dezertov. Je možné odolať nástrahám, neprejedať sa a udržať si vyvážený jedálniček?

Výzva 2023 - Mesiac stratených kíl

Klienti získajú TÝŽDEŇ CHUDNUTIA ZADARMO! Môžu sa zapojiť existujúci klienti aj úplní nováčikovia.

4 najčastejšie chyby v snahe o zmenu životného štýlu

Zmena každodenných návykov vrátane cvičenia a stravovania sa počas pandémie stala jednou z hlavných tém. Zatiaľ čo mnoho ľudí stále bojuje so zvýšenou hmotnosťou, niektorí využili čas na to, aby sa viac zamerali na seba a svoje zdravie. Ako to urobiť, aby ste takisto dosiahli takýto výsledok?

5 nápadov, ako si pripraviť zdravé a rýchle raňajky

Tipov na krajší začiatok dňa nie je nikdy dosť, a preto sme si pre vás pripravili 5 rýchlych receptov na raňajky, s ktorými bude začiatok vašich dní pestrejší a výživnejší. Pretože ráno robí deň.

Stredomorský šalát s krevetami a parmezánom

Ľahký a ideálny na leto! Práve taký je šalát s krevetami, ktorý určite musíte vyskúšať. Podľa použitých ingrediencií je vhodný už od Kroku 1!

Proteínové chipsy v hlavnej role!

Naša výživová poradkyňa pani Hana Ondrušová si pre vás pripravila recept, ktorý nielen že máte hotový za 15 minút, ale taktiež si na ňom skvele pochutnáte. Vhodný od Kroku 4.

Mobilné fitness aplikácie pre domáce cvičenie

Dnes vám predstavíme štyri šikovné aplikácie, ktoré vám pomôžu s cvičením v domácom prostredí.

Ako sa chudne v lete?

Vyskúšajte 5 vonkajších aktivít, pri ktorých spálite kalórie a vyčistíte si hlavu.

Prečo cvičiť v zime vonku?

Kedykoľvek vystúpime z našej komfortnej zóny, prekonáme samých seba. A kedykoľvek sa prekonáme, presunieme sa na miesta, kde sme predtým neboli.

Tipy pre zdravie

Chutné recepty, obľúbené cviky, skúsenosti našich poradcov i úspechy klientov. Odoberajte novinky zo sveta The 1:1 Diet.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Súhlasíte so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v súlade s VOP a nariadením GDPR

Mám záujem o zasielanie noviniek a akčných ponúk.

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Stretnete sa s poradcom

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.