Zostaňte fit v lete!

Zostaňte fit v lete!

Za každý 1 týždeň v programe Vás odmeníme 1 dňom jedál The 1:1 Diet ZADARMO! Stačí kontaktovať nášho výživového poradcu The 1:1 Diet a spoločne s ním sa zaregistrovať do akcie online 🤝

Pridajte sa k nám!

Pridajte sa k nám!

Rozmýšľate nad zmenou svojej práce alebo hľadáte možnosť, ako si privyrobiť popri súčasnej práci? Alebo ste človek, ktorého zaujíma možnosť samostatne podnikať? 🙋‍♀️ Nečakajte a využite letné mesiace na zmenu, ktorú hľadáte, s nami!

Nebuďte na to sami a chudnite s nami!

Nebuďte na to sami a chudnite s nami!

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je komplexný výživový program s individuálnym prístupom osobného poradcu. Spoznajte, ako vám jedálniček na mieru môže pomôcť k vysnívanej postave!

Prečo si vybrať The 1:1 Diet?

Nie ste v tom sami

Osobný poradca je vám po celú dobu oporou. Správna motivácia v osobnej rovine 1:1 je pre úspešný výsledok kľúčová a prináša skvelé výsledky.

Preukázané výsledky

Komplexný výživový program s jedálničkom na mieru skutočne funguje a na jeho účinnosť sa môžete spoľahnúť. Máme už veľmi veľa spokojných klientov.

Trvalo bez jo-jo efektu

Vďaka klinickým štúdiám vieme, že program predstavuje vysoko efektívnu metódu redukcie hmotnosti s trvalým výsledkom bez jo-jo efektu.

Tradície a história

Výživový program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan s koreňmi v Anglicku pomáha ľuďom na ceste za zdravým životným štýlom už od roku 1984. V Českej republike úspešne funguje posledných 20 rokov.

Blízko k vám

Naša sieť je tvorená certifikovanými poradcami a VIP kamennými poradenskými centrami na Slovensku. Poradca alebo pobočka, vždy blízko k vám.

Jedálniček vám šetrí čas

Na úsporu vášho času odporúčame naše chutné produkty obsahujúce hodnotné bielkoviny, vitamíny a minerály. Ich príprava je jednoduchá a rýchla. Vždy budete mať po ruke jedlo, ktoré vám dodá energiu.

Trpíte nadváhou?

Vaša BMI kalkulačka

Výška
cm
Váha
kg
= Podváha Ideálna váha Nadváha Obezita Morbídna obezita
Ak máte BMI nižšie ako 18,5, spadáte do kategórie podváha – teda vaša hmotnosť je príliš nízka vzhľadom k vašej výške. Podváha znamená zvýšené riziko zdravotných komplikácií v dôsledku podvýživy (malnutrícia). Telo nemá k dispozícii dostatočné množstvo živín a energie, čo môže mať nepriaznivý vplyv na jeho fungovanie. Vyhľadajte nášho certifikovaného výživového poradcu, ktorý vám pomôže upraviť vaše stravovacie návyky.
Ak sa vaše BMI pohybuje v rozmedzí 18,5 až 24,9, máte tabuľkovo optimálnu telesnú hmotnosť. Navštívte našich certifikovaných poradcov, ktorí pomocou bioimpedačného prístroja presne vyhodnotia zloženie vášho tela.
Ak sa vaše BMI pohybuje v rozmedzí 25,0 až 29,9, spadáte do kategórie nadváhy. Nadváhu môžeme považovať za predstupeň obezity a prináša zvýšené riziko zdravotných komplikácií. Vyhľadajte nášho certifikovaného výživového poradcu, ktorý vám pomôže upraviť vaše stravovacie návyky a dostať vás na vašu ideálnu a vysnenú váhu.
BMI vyššie než 30 znamená, že spadáte do kategórie obezity. Často se vyskytuje v kombinácii s cukrovkou druhého typu, poruchou metabolizmu lipidov či vysokým krvným tlakom. Vyhľadajte nášho najbližšieho výživového poradcu, ktorý vám s využitím programu The 1:1 Diet dokáže pomôcť.
BMI vyššie ako 40 znamená, že spadáte do kategórie morbídnej obezity (obezita III. stupňa - z hľadiska klasifikácie ide o najvyšší stupeň). Ide o závažné ochorenie, ktoré môže dokonca viesť k skráteniu dĺžky života. Často ju sprevádzajú súvisiace ochorenia (cukrovka 2. typu, vysoký krvný tlak, zvýšená hladina lipidov, spánková apnoe a i.). Vyhľadajte výživového poradcu programu The 1:1 Diet, ktorý vám môže pomôcť.

Odborníci o programe The 1:1 Diet

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je skvelý spôsob, ako jednoducho začať lepšie. Snažíme sa program prispôsobiť všetkým a počas celej doby byť empatickými sprievodcami.

MUDr. Jitka Hálová Novotná
anésteziológ

Všetkým, aj lekárskym kolegom, doporučujem, skúste sa zamyslieť a načúvať tam, kde my ako lekári zlyhávame. Ďakujem, znížil som svoju váhu a je mi výborne.

MUDr. Václav Jordan, MScDM
gynekológ, onkológ

Vďaka empatickej poradkyni a jej odbornému prístupu se vám bude dariť robiť v redukcii nadváhy pokroky a budete mať motiváciu si nižšiu váhu udržať.

MUDr. Jana Bucková
dermatovenerológ, kožná ambulancia

Cieľom každého klienta, ktorý navštívi našu poradňu alebo nášho certifikovaného výživového poradcu, je trvalá a efektívna zmena. Vďaka programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan môžeme spoločne dosiahnuť skvelé výsledky.

Ing. Ivana Kabelková
výživový poradca, konzultant v oblasti špeciálnych potravín

Vďaka kombinácii osobného poradenstva, klinicky overených postupov, chutných jedál a vyškolených odborníkov môžete dosiahnuť prvé výsledky veľmi skoro a efektívne.

Ing. Lukáš Vrána
poradca pre výživu a suplementáciu, lektor výživových kurzov

Ako lekárka vás budem profesionálne a najmä bezpečne sprevádzať všetkými Krokmi programu The 1:1 Diet vedúcimi k dosiahnutiu vášho osobného cieľa.

MUDr. Soňa Semrádová
výživový poradca, lekár

KETO ako ketóza, ketonémia, ketolátky, ketogénna diéta, ketoacidóza

Jedná sa o pojmy, ktoré súvisia s postupmi vo výžive. Môže ísť o spojenie so športom, s nízko sacharidovým stravovaním alebo s niektorými chorobami. Najčastejšie sú ale diskutované vo vzťahu k redukcii telesnej hmotnosti.

Užite si leto a grilovanie bez výčitiek

Letná sezóna plná grilovania a letných dobrôt je tu! Na čo si dať pozor, keď sa v našom redukčnom programe The 1:1 Diet alebo jednoducho dodržujete zdravý životný štýl aj počas letných prázdnin?

Kardio alebo silové cvičenie: Čomu dať pri chudnutí prednosť?

Túto otázku si skôr či neskôr položí každý, kto túži po štíhlejšej postave. A položili sme si ju aj my. Neexistuje na ňu však jednoduchá odpoveď.

4 nápady, ako si pripraviť zdravé a rýchle raňajky

Tipov na krajší začiatok dňa nie je nikdy dosť, a preto sme si pre vás pripravili 5 rýchlych receptov na raňajky, s ktorými bude začiatok vašich dní pestrejší a výživnejší. Pretože ráno robí deň.

Stredomorský šalát s krevetami a parmezánom

Ľahký a ideálny na leto! Práve taký je šalát s krevetami, ktorý určite musíte vyskúšať. Podľa použitých ingrediencií je vhodný už od Kroku 1!

Proteínové chipsy v hlavnej role!

Naša výživová poradkyňa pani Hana Ondrušová si pre vás pripravila recept, ktorý nielen že máte hotový za 15 minút, ale taktiež si na ňom skvele pochutnáte. Vhodný od Kroku 4.

Ako začať s cvičením? Vyskúšajte 5 trikov, vďaka ktorým to pôjde ľahšie

Pravidelný pohyb je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Náš komplexný program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan zahŕňa nielen redukciu telesnej hmotnosti prostredníctvom výživového poradenstva a špeciálnych produktov, ale aj pravidelnú pohybovú aktivitu.

Urobte si z prechádzky plnohodnotný fitness tréning

Krajšie telo, ale aj bystrejšia myseľ, viac energie, lepšie duševné zdravie a odolnosť voči chorobám. Pohyb zlepší vašu fyzickú a psychickú pohodu a pomôže vám v dosiahnutí vášho cieľa. Stačí urobiť iba 2 veci – obuť si tenisky a vyraziť von.

Mobilné fitness aplikácie pre domáce cvičenie

Dnes vám predstavíme štyri šikovné aplikácie, ktoré vám pomôžu s cvičením v domácom prostredí.

Tipy pre zdravie

Chutné recepty, obľúbené cviky, skúsenosti našich poradcov i úspechy klientov. Odoberajte novinky zo sveta The 1:1 Diet.

Objednajte sa na nezáväznú vstupnú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu zadarmo ešte dnes!

Mám záujem o konzultáciu

Dohodnite si nezáväznú
konzultáciu zadarmo

Nepodarilo sa odoslať formulár.
1Vyplňte formulár
2Zavoláme vám
3Spolukiladolu!

Používate zastaraný prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.